Akçakoca Haberleri

CADDELER ÇAMURDAN ARINIYOR

CADDELER ÇAMURDAN ARINIYOR

Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Temizlik İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk caddesinde temizlik çalışması yapıldı. Bu yol üzerinde gerçekleşen yağmurlama hattı çalışmaları nedeniyle bozulan yolun bakım ve onarımının ardından yollarda biriken kalıntılar temizlenerek trafiğe açıldı.

Çalışmaları yerinde takip eden Akçakoca Belediyesi Başkan yardımcısı Suat Madenci “Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü ekipleri düzenli olarak sokak ve caddeleri yıkayarak kentin temiz olması için yoğun gayret gösteriyor. Kentte yapımı tamamlanan yağmurlama çalışmalarının ardından Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından yollara gerekli onarım ve bakım çalışmaları yapılıyor. Bakımı tamamlanan yollar süpürülüp ve yıkanarak kullanıma açılıyor.

Tüm cadde ve sokaklarda yürütülen yol yıkama hizmeti ile temiz bir çevrenin oluşmasını hedefleyen Akçakoca Belediyemiz genel olarak insan ve araç trafiğinin yaşandığı cadde ve sokaklarda programlı yapılan yol yıkamaları ile kentin temiz bir görünüm kazanmasını sağlıyor.” diye ifade etti.

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu