Akçakoca Haberleri

Akçakoca OSB logosunu arıyor

Akçakoca OSB logosunu arıyor

Akçakoca Kaymakamlığı ile Akçakoca Belediyesi ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası “Akçakoca OSB’ sini Kuruyor, Logosunu Arıyor” sloganı ile logo tasarım yarışması başlattı.

Akçakoca TSO Başkanı Pazvant yaptığı basın açıklamasında; “Her geçen gün güçlenen Oda olarak, “Akçakoca Demirçelik İhtisas OSB’ sini Kuruyor, Logosunu Arıyor” sloganıyla gerçekleştireceğimiz Logo Tasarım Yarışmasının duyurusunu yapmak üzere basın açıklaması yapmakatayım. Biliyorsunuz görsel kimlik bir markayı var eden, zihinde algılanmasını ve yer etmesini sağlayan en önemli unsurdur. Halk arasında da yaygınca söylendiği gibi “tüm algılar gözle başlar” ifadesi özellikle marka, tanınırlık ve kurum kimliği açışından çok önemli ve doğru bir ifadedir. Bu kapsamda Akçakoca’nın sadece ürettikleri ile değil resim, fotoğraf veya logo olarak da markalaşması gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

Konuşmasında Akçakoca’nın marka değerlerine değinen Pazvant; “son bir yıldır ısrarla üzerinde durduğumuz bir konu olan Akçakoca Fındığı marka ve önemli bir değer olarak karşımızda duruyor. Akçakoca Markaları ile geleceğe yön veren bir şehir hüviyetine sahip olmalıyız” şeklinde konuştu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu