Akçakoca Haberleri

Yemenici tecrübelerini paylaştı

Yemenici tecrübelerini paylaştı

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Anadolu Lisesi’nin Kariyer Gününe konuk oldu. Öğrencilere hitap eden Başkan Yemenici, tecrübe ve deneyimlerini gençlerle paylaştı.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin konuk olduğu programa, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Başarının sırrının inanmaktan geçtiğini belirten Başkan Yemenici “Şuan da çok sevdiğim memleketime hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum” diye ifade etti.

Hayatı ve Belediye başkanlığı görevine yönelik samimi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, gençlere hayal kurmaları ve hedef belirlemeleri yönünde tavsiyelerde bulundu. Geleceğin yöneticileri gençlerin, iyi ve nitelikli eğitim almaları gerektiğine dikkat çeken Başkan Yemenici, kendisinin de çocukluğundan bu yana sürekli hedefleri olduğundan bahsetti. Göreve ilk geldiğinde Akçakoca içinde hedef koyduklarını kaydeden Başkan Yemenici “Halktan Akçakoca Belediye Başkanlığı için yetki aldığımda kentimiz için hedef belirledik. “Önce insan” ilkesini hedef seçtik, Akçakoca’ da güzel işler yapmak için kolları sıvadık. Bugün Akçakoca’yı hemen hemen istediğimiz noktaya getirdik. Ancak hedefler hiç bitmemeli, hayal ettiğimiz Akçakoca’yı oluşturmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye belirtti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici konuşmasının sonunda öğrencilerin sorularına kendi yaşamından örnekler vererek cevaplandırdı, öğrencilerle tecrübelerini ve anılarını paylaştı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu