Akçakoca Haberleri

Muhtarlardan Afrin'de ki Mehmetçiğe destek

Muhtarlardan Afrin'de ki Mehmetçiğe destek

Akçakoca’da görev yapan muhtarlar, Afrin`e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtına katılan askerlere destek olmak için yola çıktılar.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Afrin'deki harekatına destek olmak bölge halkına moral vermek amacıyla, bölgeye giden bir gurup muhtarı Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici uğurladı.

Muhtarları uğurlayan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici şu sözlere yer verdi “Zeytin Dalı harekatı milletimizin desteği, kahraman Mehmetçiğimiz ve öso sayesinde tüm hızıyla devam ediyor. Afrin ve tüm Suriye sınırı teröristlerden ve bu alçaklara destek veren emperyal ülkelerin maşalarından temizlenecektir. Bu gaye uğruna canını ortaya koyan kahraman ordumuza destek vermek için sınıra giden muhtarlarımızı hayırlısı ile yolcu ettik. Kahraman Mehmetçiğimize ilçemizden birçok hediyeyi beraberlerinde getiriyorlar. Destek veren Akçakocalı hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum” diye belirtti.

Muhtarlar ise şu sözlere yer verdi “ Afrin'e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatında Mehmetçiğimize destek için sınıra gidiyoruz. Biz devletimizin ve Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin huzurunu bozan, muasır medeniyetler seviyesine çıkmakta ülkemizi engelleme amacı taşıyan ama engel olamayacak olan bu terör odaklarının kahraman Mehmetçik tarafından bertaraf edileceğine olan inancımız tamdır" diye ifade ettiler.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu