Akçakoca Haberleri

Sözde Devlet Hastanesi Ne doktor var ne de Poliklinik

Sözde Devlet Hastanesi Ne doktor var ne de Poliklinik

Akçakoca Devlet Hastanesinin eksiklikleri vatandaşları çileden çıkardı. Duruma tepki gösteren vatandaşlar “Burası devlet hastanesi ama Fizik Tedavi, Kadın Doğum, Ortapedi, Üroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları polikliniklerinin doktorları yok” diyerek tepkilerini dile getiriyorlar

Akçakocalıların bitmeyen hastane çilesi uzun sürede bitmeyecek gibi görünüyor. Akçakoca Devlet Hastanesinde polikliniklerde doktor olmamasına tepkiler her geçen gün büyüyor.

İlaç yazdırmada dahi sıkıntılar ile karşılaştıklarını dile getiren Akçakocalı İbrahim Özçelik, yaşanan sorunları sosyal medya hesabından dile getirdi. Özçelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da “Sayın sağlık bakanım, Sayın Düzce sağlık müdürüm, çok saygı değer Düzce Milletvekillerim. Bu fotoğraf sizlere Akçakoca Devlet hastanesinin durumunu özetliyor. Geçen hafta iki gün geldim. Doktor yok, bu sabah 07.15 hastanedeyim yine doktor yok. Şu an mecburiyetten özel hastaneye gidiyorum. Alt tarafı bir raporlu ilaç yazdıracağım. Branş doktoru yok, işyerindeki yevmiyem gitti. Araba yakıtı hasta annemin yolda ki çilesi çabası lütfen lütfen diyorum. Akçakoca’nın bu büyük sorunu ile ilgilenin. Bu millet adamı vezirde yapar rezilde yapar, bilmem anlatabildim mi?” diyerek vatandaşların sesi oldu.

Bilindiği üzere Akçakoca’ya yeni bir devlet hastanesi yapılacak. Ancak mevcut hastanede dahi doktor bulunmazken açılacak yeni hastane nasıl doktor bulunacağı ise büyük merak konusu oldu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu