Asayiş Haberleri

Jandarma nefes aldırmıyor

Jandarma nefes aldırmıyor

Düzce İl Jandarma ekipleri yurt dışından özel niteliklerde kenevir tohumu siparişi ettiğini belirlediği şahsın evinde yaptığı arama da boyları 100 ile 150 cm. arasında değişen 3 kök kenevir bitkisi ile, 5 gr. kubar esrar maddesi ele geçirdi.

Düzce İl jandarma ekipleri düzenledikleri operasyon sonucu Yayakbaşı Köyünde bir şahsın

Ev ve eklentilerinde ve bahçesindeki serada, boyları 100 ile 150 cm. arasında değişen 3 kök kenevir bitkisi ile, 5 gr. kubar esrar maddesi ele geçirdi.

 

Konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

 

“Düzce İl Jandarma Komutanlığınca; bir şahsın, yurt dışından internet üzerinden özel niteliklerde kenevir tohumu sipariş ederek Merkez İlçe J.K.lığı sorumluluk bölgesinde bulunan Yayakbaşı Köyünde bahçesindeki serada Yasadışı Kenevir Ekimi yaptığı ve evinde de esrar maddesini bulundurduğu duyumu alınmıştır.

 

Düzce İl J.K.lığı İstihbarat, KOM Şubeleri, Bayraktar J.Krk.K.lığı ve Düzce C.Başsavcılığı tarafından yapılan araştırma ve çalışmalar sonucu icra edilen operasyon sonucu şahsın ev ve eklentilerinde ve bahçesindeki serada, boyları 100 ile 150 cm. arasında değişen 3 kök kenevir bitkisi ile, 5 gr. kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Yakalanan şüpheli hakkında Yasadışı Kenevir Ekimi, Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçlarından adli tahkikat başlatılmıştır”

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu