Çilimli Haberleri

1 yılda dördüncü kaymakam

1 yılda dördüncü kaymakam

2010 yılında Çilimli’ye kaymakam olarak atanan Volkan Barış Göçmez’in ardından 2015’in şubat ayından bugüne kadar 3 kaymakam geldi gitti. Son kaymakam ise İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından 29 Şubatta yayınlanan kararname ile Çilimli’de göreve başladı.

1 yılda 4 kaymakam değiştiren Çilimli, bir türlü istediği kaymakamı bulamadı. Sürekli değişen kaymakam nedeni ile ilçenin sorunları da bir türlü çözülemiyor. Kaldı ki gelen kaymakam da hoş geldin ziyaretleri ve veda ziyaretleri ile 3 aylık süreyi tamamlayıp gidiyor. İlşçenin en uzun kaymakamlığını yapanlardan biri olan Volkan Barış Göçmez ise ilçede adeta bir çok şeyi değiştirmişti. Göçmez’in ardından Kaymakamlık koltuğuna oturan Ömer Bilgin ise 7 aylık süre içerisinde başarılı çalışmalar yapmıştı. Fakat yayınlanan kararname ile 8 Eylül’de yerini Emin Şimşek’e devretti. Emin Şimşek’te ilçede fındık dönemine denk gelmiş, bu dönemde başarılı çalışmalara imza atmıştı. Şimşek’in görevinde başarılı durması ise yeterli olmadı ve 9 Aralıkta görevini Hasan Uğuz’a devretti. Kış aylarında ilçede görev yapan Hasan Uğuz, hoş geldin ziyaretleri ve köy ziyaretleri dışında ilçede çok aktif görülmedi. Hasan Uğuz ise 9 aralıkta başladığı görevini 8 martta Mustafa Sait Arcaklıoğlu’na devir etti.
1 yılda 4 kaymakam
Volkan Barış Göçmez’den boşalan Kaymakamlık koltuğuna oturan Ömer Bilgin’den sonra ilçe adeta kaymakam öğütmeye başladı. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü 1 yılda Çilimli’de 4 kaymakamın değişmesini sağladı. Son gelen Mustafa Sait Arcaklıoğlu’nun uzun süreli görevde kalması bekleniyor.
Arcaklıoğlu kimdir?
1990 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini babasının görevi nedeniyle ülkemizin değişik yerlerinde tamamladı. 2012 senesinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.
Bir süre Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı bünyesinde uzman yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2015 yılı Eylül ayında mülki idare amirliği mesleğine intisap etti.
Sırasıyla; Bolu’da İl Merkez stajını, Ankara/Haymana ve Kütahya/Tavşanlı ilçelerinde refiklik stajını tamamlayan kaymakam Mustafa Sait Arcaklıoğlu 08.03.2016 tarihinde Çilimli’de görevine başlamıştır.
ÖMER BİLGİN 

EMİN ŞİMŞEK

HASAN UĞUZ

YENİ KAYMAKAM MUSTAFA SAİT ARCAKLIOĞLU

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu