Çilimli Haberleri

Öğrencilerden 3 Harf Hareketi

Öğrencilerden 3 Harf Hareketi

Çilimli Şerefiye Ortaokulu öğrencileri Teknoloji tasarım derslerinde tasarladıkları 28 ayrı ürünü daha Yaşanabilir Bir çevre için “3 Harf Hareketi” İsmini verdikleri bir etkinlikle sergilediler. Okul Bahçesinde yapılan sergiye İlçe Kaymakamı Mustafa Sait ARC Arcaklıoğlu, Çilimli Belediye Başkan yardımcısı Ylımaz Yıldız, okul Müdürleri, ilçe sivil toplum temsilcileri, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.

Öğrenciler, Öğretmenleri Arzu Aktaş rehberliğinde hazırladıkları ve hayatı kolaylaştırıcı, çevreye duyarlı ve geri dönüşümü mümkün ürünler tasarladıklarını bu yüzden etkinliği TÜG (Teknoloji, Üretim ve Geri dönüşüm) temalı gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

Okul Müdürü Hasan Karadayı “Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum, inşallah bu çalışmaları Önümüzdeki senelerde öğrencilerimize esin kaynağı olması için görsel ve sesli olarak arşivliyoruz. Önümüzdeki yıllarda  daha da geliştirerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” Dedi.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe katılan misafirlere , öğrenci velileri tarafından hazırlanan yiyecekler ikram edildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu