Cumayeri Haberleri

İl Özel İdare Çalışmalara Devam Ediyor

İl Özel İdare Çalışmalara Devam Ediyor

Düzce İl Özel İdaresi 2015 yılı yatırım programında yer alan ve toplam uzunluğu 7.1 km olan Cumayeri ilçesi Sırtpınar, Üvezbeli, Ordulukaradere ve Kızılüzüm köylerine ulaşım sağlayan grup yolunda yapılan genişleme çalışmalarından sonra sıcak asfalt yapımına başladı.

İl Özel İdaresinin 2015 yılı yatırım programında yer alan ve toplam uzunluğu 7.1 km olan Cumayeri ilçesi Sırtpınar, Üvezbeli, Ordulukaradere ve Kızılüzüm köylerine ulaşım sağlayan grup yolunda yapılan genişleme çalışmalarından sonra sıcak asfalt yapımına başladı. Söz konusu yol üzerinde bugüne kadar toplamda 2 km sıcak asfalt çalışması tamamlandı.

Vali Ali Fidan başkanlığında, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan tarafından yapılan incelemeler esnasında, Vali Fidan, Tozan’dan yol çalışmaları hakkında bilgi alarak, asfalt kalitesinden taviz verilmeden gerekli çalışmanın devam ettirilmesini ve yapılan çalışmaların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederek, başarılar diledi.. 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu