Cumayeri Haberleri

Bu Muhtardan Her Köye Lazım

Bu Muhtardan Her Köye Lazım

Önceki gece Düzce ve çevresini etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle onlarca köy yolu ulaşıma kapanırken, Cumayeri Taşlık Köyü muhtarın yoğun mesaisi nedeniyle kardan etkilenmedi.

Düzce ve ilçelerini etkisi altına alan yoğun kar yağışı Cumayeri Taşlık köyünde de etkili oldu. Bir çok köy yolu önceki gece ulaşıma kapanırken Taşlık Köyü muhtarı Ahmet Yıldız'ın gayretleriyle, köy yolları sürekli açık tutuldu. Muhtar Yıldız herşeyi Devletten bekleme mantığının yanlış olduğunu savunarak; "Kar yağışından en çok etkilenen köyler arasındayız. Ancak yağışın yoğunlaşmasının ardından hemen köyümüzün gençleri ile birlikte çalışmalarımızka başladık. Kendi özül traktörlerimizin önüne kar küreme aparatı takarak gece boyu yollarımızın açık kalmasını sağladık. Tabiki devletimiz de çalışmalarını yapıyor ancak aynı anda bütün köylere ulaşması mümkün değil. O nedenle biz de üzerimize düşüne yapmak istedik" şeklinde konuştu. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. hayrettin Aksu
    16.12.2016 - 18:08:06 hayrettin Aksu

    Sağ olsun muhtarımız köyümüzün gereksinimlerini eksiksiz yapıyor.Hizmetlerinden dolayı onu kutluyorum.Böyle devam etmesini diliyorum.

  2. Selçuk akau
    16.12.2016 - 17:16:49 Selçuk akau

    Muhtarım hizmetinize hayranım

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu