Eğitim Haberleri

Çakmak, eğitim sorunlarını anlattı

Çakmak,  eğitim sorunlarını anlattı

MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’e Düzce’de eğitim alanında yaşanan, öğretmen açığı, temizlik elemanı eksikliği ve Gümüşpınar’da yapılması planlanan Eğitim kampüsü ile ilgili sorunları anlattı.

MÜSİAD Bandırma’da Toplandı     
                                                                                     
19 - 20 Eylül 2014 tarihinde 87.si MÜSİAD Bandırma Şubesinin ev sahipliğinde T.C. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantı ya MÜSİAD Düzce Şubesinden Başkan İsmail Çakmak, Dış İlişkiler Komisyon Başkanı Zekai Başaran, Teşkilatlanma Komisyon Başkanı Ahmet Duman,   Taner Met, Hasan Aktürk, Hüseyin Keleş ve Şube Müdürü Fatih Güngör katıldı.Düzce’nin eğitim ile ilgili sorunları Bakan Yardımcısı Erdem’e iletildi

Çakmak konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “MÜSİAD Düzce Şubesi olarak toplantı öncesinde ilimizde eğitim ile ilgili kurumların ve üyelerimizin görüşlerini alarak bir rapor hazırladık ve bu raporu genel merkez aracılığıyla Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Orhan Erdem’e ilettik.

Toplantı sürecinde bu raporun kısa bir sunumunu Sayın Bakan Yardımcımız Erdem’e yaparak ilimizin eğitim ile ilgili sorunlarını aktardık. Sunumumuzda Gümüşpınar’a kurulması planlanan “eğitim kampüsü”, ilimizde bulunan öğretmen açığı ve okullarda yer alan temizlik elemanı eksikliklerinin giderilmesi konusunda taleplerimizi ilettik.” dedi.

Sektör Toplantılarında Sektörlerin Sorunları tartışıldı

Eş zamanlı olarak Başkanlar Toplantısı, Teşkilatlanma Başkanları Toplantısı, Sektör Kurulları ve Sektörel masa toplantıları gerçekleştirildi. Başkanlar Toplantısına İsmail Çakmak, Teşkilatlanma Komisyonu Başkanlar Toplantısına Ahmet Duman, Sektör Kurulları Toplantısına Zekai Başaran katıldı.Sektörel masa Toplantılarında Zekai Başaran Lojistik Sektör masasına, Hasan Aktürk Danışmanlık ve Eğitim Sektör masasında, Hüseyin Keleş Tekstil ve Deri Sektör masasında, Taner Met Hizmet Sektör masasında toplantılara katıldı.
 
 
                                                                                                                             
 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu