Eğitim Haberleri

Almanca için Almanya Bavulu

Almanca için Almanya Bavulu

Düzce Farabi Anadolu Lisesi Almanca Öğretmeni Yasemin Topal Altundal, öğrencilerin Almanca eğitimine katkı sağlamak için İstanbul Goethe Enstitüsü’nden ‘’Almanya Bavulu’’ talep etti. Almanya Bavul’u örencilerin Almanya’yı daha yakından tanımalarına imkân sağlayacak.

Öğrencilerin Almanca eğitimi ve Almanya’yı yakından tanımaları için çeşitli etkinlikler düzenleyen Farabi Anadolu Lisesi Almanca öğretmeni Yasemin Topal Altundal, öğrencilerin gelişimi için İstanbul Goethe Enstitüsü’nden ‘’Almanya Bavulu’’ getirtti.

Almanca Öğretmeni Yasemin Topal Altuntal tarafından 1 ay kadar önce İstanbul Goethe Enstitüsü’nden ‘’Almanya Bavulu’’ talep etti. Bavul, Ekim ayı içerisinde kullanılmak üzere, Düzce’de 3 okula gönderilirken, öğrencilerin Almanya’yı daha yakından tanımalarına ışık tutacak.

Almanca Öğretmeni Yasemin Topal Altuntal “Bize bu imkânı sağlayan Goethe Enstitüsü  Eğitim İşbirliği Müdürü Sayın Nurten Doğan Hanım efendiye, akabinde bizlerle gerekli yazışmaları yapıp, sorularımızı asla cevapsız bırakmayan ve bizlerden takdire şayan desteğini esirgemeyen Sayın Ezel Gülbin Hanım efendiye teşekkür ederiz” dedi. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu