Eğitim Haberleri

Hem seminer hem konser

Hem seminer hem konser

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu, öğrencilere yönelik “Ertelenmiş Hayallerinize Dikey Geçiş” konulu bir seminer ve sonrasında mini bir konser organize etti.

Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer, Türkçe Öğretmeni Nihat Özdemiroğlu tarafından gerçekleştirildi. Davetli konuşmacı Nihat Özdemiroğlu, Yüksekokulun ön lisans programlarında eğitim gören öğrencilerin lisans eğitimi alabilmeleri ve Dikey Geçiş Sınavı’nda (DGS) başarılı olabilmeleri için yapmaları gereken çalışmalar hakkında önemli bilgiler paylaştı. DGS'nin içeriği ve sınava hazırlanma tekniklerinden söz eden Nihat Özdemiroğlu, öğrencilerin eğitim gördükleri ön lisans programlarından dikey geçiş yapabilecekleri lisans bölümleri hakkında da bilgiler aktardı. Seminerin sonunda yapılan çekilişle bir öğrenci  DGS kursu almaya hak kazandı.

Seminer sonrasında Yüksekokul öğrencilerinin vize sınavları öncesi moral kazanmalarını sağlamak amacıyla mini bir konser de düzenlendi. Nagihan Hacıömerağaoğlu ve Erkan Yılmaz tarafından gerçekleştirilen konserle öğrenciler eğlenerek stres attılar.

Program, Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Hüseyin Bayraktar’ın; Nihat Özdemiroğlu, Nagihan Hacıömerağaoğlu ve Erkan Yılmaz' a teşekkür belgesi takdim etmesiyle son buldu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu