Eğitim Haberleri

Mehmetçik için kan bağışında bulundular

Mehmetçik için kan bağışında bulundular

Farabi Anadolu Lisesi öğretmenleri, öğrenciler ve velileri kan bağışında bulundu.

Suriye Afrin Bölgesi’nde devam eden Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bölgede operasyonlarına devam eden Mehmetçikler için Farabi Anadolu Lisesi öğretmenleri, öğrenciler ve velileri kan bağışında bulundular.

Mehmetçiklere ülkenin dört bir yanından yardımlar gittiğini ifade eden Farabi Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Ali Yavuzyiğit, çeşitli istişarelerden sonra hem kan bağışı konusunda farkındalık yaratmak hem de yaralanan ve kn ihtiyacı olan askerlere yardımcı olmak için kan bağışında bulunduklarını belirtti.

Farabi Anadolu Lisesi Müdürü Dursun Ali Yavuzyiğit “Afrin de mücadele eden Mehmetçiğimizin yanındayız. Bu amaçla Farabi Anadolu Lisesi ailesi olarak Mehmetçiğimize ithafen kan bağışı kampanyası düzenledik. İdarecilerimizden öğretmenlerimize, öğrencilerimizden çalışanlarımıza ve velilerimize kadar kampanyaya katılım oldu. Yaklaşık 46 kişi kan verdi. 20 ye yakın kişi de durumları uygun olmadığı için veremediler. Kızılay yetkilileri katılımın beklentilerinin üstünde ve gayet iyi olduğunu belirttiler. Etkinliğimiz katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu