Gölyaka Haberleri

Kestane Bal’ı Tanıtıldı

Kestane Bal’ı Tanıtıldı

Gölyaka Bal Üreticileri Birliği Başkanı Hasan Örenay Efteni Kestane Bal’nın EMITT fuarında büyük ilgi gördüğünü söyledi.

EMITT fuarında Kestane Bal’ının büyük ilgi gördüğünü söyleyen Gölyaka Bal Üreticileri Birliği Başkanı Hasan Örenay, çeşitli fuarlara katılarak Kestane Bal’ının tanıtımına devam edeceklerini söyledi.

EMITTFuarında Efteni Kestane balına halkın yoğun ilgisi olduğunu söyleyen Örenay“Çeşitli fuarlara katılarak yanımızda Düzce’nin ve Gölyaka’nın broşürlerinden alarak hem Düzce’nin hem Gölyaka’mızın doğal güzelliklerini tanıtımını yapmaktayız. Gölyaka Bal üreticileri Birliği olarak bir katkımız oluyorsa bizi bu çok memnun ediyor.

Markalaşma yolunda çok mesafe kat ettiklerini söyleyen Örenay“EFTENİ markası ile arı ürünlerinin pazarlanması konusunda gayretlerimizin her geçen gün devam ediyor. Bu girişimlerimizde bize en büyük desteği veren Gölyaka Kaymakamı Sayın Murat Şener’e çok teşekkür ederim” dedi.

Düzce Valisi Ali Fidan’ı Efteni standında ağırlayarak Efteni Kestane balı bilgi verdikleri söyleyen Örenay “Gölyaka bal üreticileri Birliği olarak Sayın Valimiz Ali Fidan’a, Sayın Kaymakamım Murat Şener’e, Belediye Başkanı Sayın Bekir Akbulut’a ve İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Harun Kabaoğlu’nadesteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu