Gölyaka Haberleri

Gölyaka tek ses tek yürek

Gölyaka tek ses tek yürek

Gölyaka Kaymakamlığı tarafından hazırlanan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri çerçevesinde Gölyaka halkı tek ses tek yürek oldu. Son dönemde ki zor günlere inat 7’den 70’e bir araya gelen Gölyaka halkı, Türk Bayrakları eşliğinde yürüdüler.

Gölyaka Kaymakamlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü programları kapsamında çeşitli etkinlikler düzenledi. Gölyaka İlçe Meydanı’nda düzenlenen etkinliklere Gölyaka Kaymakamı Murat Şener, İlçe Garnizon Komutanı Teğmen Samet Tonga, Belediye Başkanı Bekir Akbulut İl Genel Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Kurum Müdürleri, Öğretmen ve Öğrenciler, Muhtarlar, Oda ve Dernek Temsilcileri, Gaziler, şehit ve gazi yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Gölyaka Kaymakam’ı Murat Şener günün anlam ve önemini belirten konuşmasında  “101 yıl önce kazanılan zaferimizi hazmedemeyen güçler halen daha bizimle uğraşmaktadır, geçen hafta Ankara’daki saldırıda bunun bir örneğidir, tüm Şehitlerimize ve bu vesile ile Ankara patlamasında ölenlere Allahtan Rahmet diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından İlçe Garnizon Komutanlığı tarafından dağıtılan yaklaşık 3 bin bayrakla birlikte yürüyüş yapıladı. Her yerin Kırmızı-Beyaz olduğu Gölyaka’da ki yürüyüş son dönemde yaşanan terör olaylarına nispet yaparcasına birlik ve beraberliğin en güzel göstergesi oldu. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu