Gümüşova Haberleri

VATAN PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI GÜMÜŞOVA’DA

VATAN PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI GÜMÜŞOVA’DA

Opr.Dr.Mehmet Kaçar ve Emekli Bankacı Ruhsar Uysal seçim çalışmalarını Düzce merkezinden sonra ilçelere taşımaya başladılar.

Gölyaka ve Cumayeri’nden sonra dünde Gümüşova’da halkla buluşan adaylar sorunları dinlediler ve Vatan Partisinin çözüm önerilerini anlattılar.

Dr Mehmet Kaçar kahvelerde yaptığı konuşmalarda Türkiye’nin samanı,hatta kurbanlık danayı bile ithal eden bir ülke haline getirildiğini “ülkemizde üretilen hiçbir ürün ve mal dışarıdan alınmayacak.Halen ürettiklerimizi de geliştirmek için üretici köylümüz desteklenecektir.Sadece borsa kazançlarının vergilendirilmesinden ortaya çıkacak kaynaklar tarım ve sanayimize aktarılması ile her iki alanda büyük atılım yapmak mümkün”dedi.
Emekli bankacı Ruhsar Uysal’da pazaryeri esnafı ve üretici kadınlarla yaptığı görüşmelerde “ sistemin kadınlarımızı eve kapatarak üreten,sosyal yaşamda geri plana iten, politikaları iflas etti.Sizin buralarda ürünlerinizi satmak için verdiğiniz emek sosyal yaşamınızdaki en güçlü yanınızdır.Vatan Partisi olarak biz kadına uygulanan şiddete ve onu köle yapmak isteyen zihniyete karşı mücadelede kararlıyız”dedi.

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu