Gümüşova Haberleri

Yeni Bir Lig Yeni Umutlar

Yeni Bir Lig Yeni Umutlar

2015 – 2016 sezonundaDüzce 2. Amatör’deki ilk yılında başarılı olarak adını 1. Amatör Lig’e yazdıran Gümüşova temsilcisi Elmacıkspor’da yeni sezonda Yönetim Kurulu değişti. Yeni sezona yeni başkan ve yeni umutlar ile çıkılacak.

Gümüşova, ilçesini önümüzdeki sezon Düzce 1. Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Elmacıkspor takımında olağanüstü kongreye gidildi. Tek liste ile gidilen kongrede Yönetim Kurulu başkanlığına Özcan Türker getirildi.

Takımın kurulmasında çok büyük emekleri olan ve takımın 1. Amatör’e çıkmasını sağlayan eski Başkan Halil Aslan,“Bu bir bayrak yarışıdır ben geçtiğimiz sezon çok büyük sıkıntılar yaşadım fakat buna rağmen başarılı oldum. Şimdi bu bayrağı arkadaşım Özcan Türker’e bırakıyorum. Tabi bende onu bu yolda yalnız bırakmayacağım onunla birlikte çalışacağım ve onun yönetimde göreve devam edeceğim. İlk yılımızda büyük bir başarı elde ettik bunu devam ettirmek için çok büyük çalışmalar yapmalıyız bunu yapacağız.Önümüzdeki sezon hedefimiz Süper Lig’e yükselmek olacak geçtiğimiz sezon çok büyük tecrübeler edindik bu tecrübeler ile ligde ses getireceğimize inancımız tam” dedi.

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu