Gümüşova Haberleri

Gümüşova Islah OSB’si

Gümüşova Islah OSB’si

AK Parti Düzce Milletvekilleri ve teşkilatlarının özverili çalışmaları neticesinde Düzce’ye bir OSB daha kazandırıldı. Türkiye’nin 284’üncü Organize Sanayi Bölgesi, Gümüşova Islah OSB’si oldu.

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile birlikte Düzce’nin kazanımlarını artırmaya gayret gösteren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce’ye bir OSB’nin daha kazandırıldığını müjdeledi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın onayladığı Gümüşova Islah OSB’nin en kısa zamanda Düzce’ye kazandırılacağını kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Düzce’mize hizmet etmek için bu yola çıktığımızı her fırsatta dile getiriyoruz.

Bu kapsamda da milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızla Ankara’da bir dizi görüşmeler yapıyoruz. İlimizin tüm sorunlarını ve çözümlerini Bakanlıklarda da Genel Müdürlüklerde dile getiriyor ve kazanımlarımıza kazanım katıyoruz. Bugün de Bilim ve Sanayi Bakanımız Fikri Işık’ın da açıkladığı gibi Gümüşova Islah OSB’sini ilimize kazandırdık. Düzce’mizin daha kalkınmış, refah seviyesi yüksek iller arasında olması için gece gündüz demeden çalışacağız. Gümüşova OSB’miz hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu. 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu