Gümüşova Haberleri

Gümüşova’dan Daha Çok Oy Çıkacak

Gümüşova’dan Daha Çok Oy Çıkacak

Gümüşova ilçesinde seçim programı kapsamında ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, ilçede sıkmadık el bırakmadı, vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet etti.

AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmaları kapsamında Gümüşova ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Gümüşova ilçe teşkilatının karşıladığı Özlü, esnafları ziyaret ederek hal hatır sordu. Ardından Gümüşova- Cumayeri Hastanesine giderek hem doktorlarla konuştu hem de hastaların halini hatırını sordu. AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü daha sonra Gümüşova SKM tarafından hazırlanan köy ve mahalle gezileriyle vatandaşlara hitap etti. AK Parti kadrolarının ülkeyi yönetebilecek yetenekte ve kariyerde olduğunun altını çizen AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü, “ AK Parti 13 yıl içinde ülkenin nasıl yönetilebileceğini gösterdi. 13 yılda çok büyük yol kat ettik ve bunları da AK Partinin kadroları sayesinde yaptık. 7 Haziran seçimlerinde de yine birinci parti olduk ancak tek başına iktidar olamadık. Şimdi tek başına iktidar olmak istiyoruz. Muhalefetin ülkeyi yönetemeyeceklerini ve son 4 ay içinde yaşananları izledik. Artık yeniden AK Partinin tek başına il başına gelmesi gerekiyor. Sizlerin teveccühü de bizi çok memnun etti. Biliyorum ki sizlerin desteği ile ülke genelinde tek başına iktidar, Düzce’mizde de en yüksek oy oranını yakalayacağız. Hedefimiz ilk 3 il arasına girmek” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü’ye Gümüşova ilçesinde yoğun ilgi gösterilirken Gümüşovalılar, 7 Hazirandan daha çok oy çıkacağını kaydettiler. 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu