Gümüşova Haberleri

Bedirhan Gökçe Duygulandırdı

Bedirhan Gökçe Duygulandırdı

Gümüşova belediyesi İstiklal marşının kabulü, Mehmet Akif ve Çanakkale şehitlerini anma haftaları kapsamında “Bedirhan Gökçe İle istiklal marşının kabulünden Çanakkale’ye” adlı bir gece düzenledi.

Gümüşova Kültür Merkezinde  gerçekleşen programı yaklaşık 900 kişilik seyirci topluluğu izledi. Programa Gümüşova ve Cumayeri Kaymakamları,  Gümüşova Karakol Komutanı,  Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap, Gümüşova Belediye Meclis üyeleri, Gümüşova AK Parti ilçe başkanı ve çok sayıda davetli katıldı. Programa kadınlar da büyük ilgi gösterdi. Bedirhan Gökçe Şiirlerinin yanı sıra repertuarı özel olarak hazırlanan Çanakkale müzik ve destanlarından oluşan türküleri seslendiren orkestra da büyük beğeni topladı.   Bedirhan Gökçe Program sırasında  “ Böyle heyecanlı bir kalabalığa  her zaman denk gelmiyoruz” diyerek seyirciden övgü ile bahsetti. Program Sonunda Gümüşova Belediye başkanı Ahmet Azap sanatçıya Hat tablosu hediye etti.
Makamdan Canlı Yayın                                              
Program bitiminde Gümüşova Belediyesine geçen Gökçe, Kral FM de yaptığı şiir programının yayınını canlı olarak Belediye Başkanının makam odasından yaptı. Radyo programında da sık sık Gümüşova’dan ve Gümüşovalılardan Bahseden Gökçe Gümüşova’nın ve Düzce’nin tanıtımına da önemli katkı sağladı. Radyo programı saat 23:00 ile 01.00 arasında gerçekleşti.
 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu