Gündem Haberleri

Yerel Yönetim Uzmanı Düzce’de

Yerel Yönetim Uzmanı Düzce’de

Yerel Yönetim Danışmanı ve Uzman Michalis Thondaflyalis Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy’i makamında ziyaret etti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in ilk döneminde birlikte çalışan ve İsmail Bayram’ın Belediye Başkanı olmasının ardından Düzce’yle ilgili çalışmalarına ara veren Yerel Yönetim Danışmanı ve Uzman Michalis Thondaflyalis Keleş’in tekrardan başkan seçilmesinin ardından Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy’i ziyaret etti.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in ilk döneminde Merp Projesini yaptıklarını belirten Michalis Thondaflyalis, “ Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in ilk döneminde Merp Projesi dışında 4-5 projede de birlikte çalıştık. 2000 yılından beri Türkiye’yle ve Düzce’yle yakın ilişkilerim oldu. 2004 yılında Düzce’yle ilgili çalışmaların içerisinde aktif olarak yer aldım” dedi.


Konsopa Otelde 6 Avrupa Birliği Ülkesinin büyük elçilikleri, uzmanlar ve dönemin bürokratlarından olan Yaşar Yakış’i bir araya getirerek Düzce’nin geleceğinin planlanması toplantısını düzenleyenlerden olan Yerel Yönetim Danışmanı ve Uzman Michalis Thondaflyalis çok sayıda organizasyonun altına imzasını attı.


Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Şemsettin Yenersoy, “ Eski dostumuz Michalis Thondaflyalis Düzce’ye gelmesinden dolayı son derece mutlu olduk. Buraya geldiği zaman bizi ziyaret etmeye geliyor” dedi. V. KARADUMAN
 

commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu