Gündem Haberleri

Keleş Sözünde Durmadı!

Keleş Sözünde Durmadı!

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 2016 Temmuz ayında verdiği demeçte ki sözünü yerine getirmedi. Başkan Keleş, söz konusu açıklamasında İstanbul Caddesinin 2018 yılında kapatılacağını söylemesine rağmen 2017 yılında kapatarak kendi sözünü çiğnemiş oldu.

İstanbul Caddesini trafiğe kapatarak yaylaştıran Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş bu konuda daha önce verdiği sözü tutmadı. Başkan Keleş’in en büyük projelerinden biri olan İstanbul Caddesinin yayalaştırılması ve tramvay hattı döşenmesi projesi ile ilgili olarak 2016 ayı Temmuz ayında yapmış olduğu açıklama da, caddenin 2018 yılında kapanacağını söylemişti.

Düzce Şehirlerarası Yolcu Terminalini, yapımı 25 yılda tamamlanamaya Kültür Merkezi gibi yatırımları hızlı bir şekilde faaliyete geçiren Başkan Keleş ardından Melen Su Park Projesine de aynı hız ile başlamıştı.

Hızını alamayan Başkan Keleş 2018 yılında faaliyete geçirmeyi düşündüğü İstanbul Caddesinin yayalaştırılması projesini de 1 yıl önceye alıp 2017 de hayata geçirdi. Düzceliler Başkan Keleş için “Bu şekilde söz verip tutmadığı sürece Başkan Keleş’in yanındayız” diyerek destek oldular.

Geç biten projeler karşısında Başkan Keleş’e sert eleştirilerde bulunan yazılı ve görsel medya mensupları ise Başkan Keleş’in sözünü tutmayıp projeyi 1 yıl erken bitirmesi karşısında sessizliğe gömüldüler. M.YILMAZ


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu