Gündem Haberleri

Oxijen "15 Temmuz Özel Sayısı" Çıktı

Oxijen

​Oxijen Medya Bünyesinde bulunan Parantez Gazetesi ve Düzceninsesi gazeteleri tarafından çıkarılan Düzce ve ilçe belediye başkanlarının 15 Temmuz 2016 gecesi yaşadıkları olayları konu alan çok özel röportajların yer aldığı 15 Temmuz özel eki 30 bin adet basılarak Düzce’de rekor kırdı.

Oxijen Medya’dan yeni bir rekor daha geldi. Bünyesinde bulundurduğu Parantez Gazetesi ve Düzceninsesi Gazetesi tarafından özel olarak hazırlanan 15 Temmuz Özel Eki 30 bin adet baskı rakamına ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Daha önce Parantez Gazetesi tarafından çıkarılan Ramazan Bayramı özel eki 10 bin adet basılarak tüm ilçelerde dağıtılmıştı.15 Temmuz’e özel hazırlanan ek, Düzce’nin tüm mahallelerinde kapı kapı dolaşılarak dağıtıldı. Mahalleler dışında birçok köyde de dağıtan 15 Temmuz Özel eki Düzce’nin tüm ilçelerinde dağıtıldı.

Düzce’de ki tüm belediye başkanlarının 15 Temmuz 2016 gecesi terör örgütü FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında yaşadıkları çok özel anılarda 15 Temmuz Özel ekinde yer alıyor. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu