Gündem Haberleri

Düzce’nin örnek yolu olacak

Düzce’nin örnek yolu olacak

Vali Zülkif Dağlı, asfalt yapımı devam eden Aydınpınar yolunun Düzce’nin örnek yolu olacağını ifade ederek “Aydınpınar yolumuz bizim örnek yolumuz olacak. Yolu ortadan bölmeyi düşünüyoruz. Bölünmüş yol haline getireceğiz. İki tarafına bisiklet yolları yapacağız” dedi.

Vali Zülkif Dağlı Aydınpınar yolunda incelemelerde bulundu. Asfalt dökümüne başlanan Aydınpınar yolunun, Düzce’nin önemli güzergahlarından biri olduğunu belirten Vali Dağlı, her gün binlerce vatandaşın bu yolu kullandığını söyledi.

Aydınpınar yolunun Düzce’de örnek bir yol olacağını belirten Vali Dağlı “Aydınpınar yolumuz bizim örnek yolumuz olacak. Eğer imkan olursa yolu ortadan bölmeyi düşünüyoruz. Bölünmüş yol haline getireceğiz. İki tarafına bisiklet yolları yapacağız. Böylelikle Düzce Merkez’den biri Aydınpınar, gölormanı köylerine kadar bisiklet ile gidebilecek. Bu manada da ilimize bir örnek oluşturacak. Belediye sınırları dışında ki ilk bisiklet yolu olması sebebi ile de oldukça önemli. Hedefimiz bisiklet kullanımı da yaygınlaştırmak. Bu yol bizim için de önemliydi. Her gün binlerce vatandaşın kullandığı bir yol. Vatandaşlarımızın tekerine taş gelmesin inşallah” dedi.

Yıl başında hedeflenen 110 km’lik sıcak asfalt hedefininde başarı ile tamamlandığını söyleyen Vali Dağlı “Özel idaremize yaptığı bu çalışmadan dolayı tebrik ediyoruz. Bu 110 km sıcak asfaltımızı tamamladık. Şu anda da Aydınpınar yolumuzda çalışmamızı yapıyoruz. 3,5 km’lik kısmı tamamlandı. Hedefimiz 10 km’lik Aydınpınar yolunun ve iç yollarının tamamını bitirmek. Ağır kış şartları gelmeden bitiririz diye düşünüyoruz” şeklinde konuştu. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu