Gündem Haberleri

Düzce’nin seçkin lezzetlerinin yeni adresi olacak

Düzce’nin seçkin lezzetlerinin yeni adresi olacak

Tavuk Dünyası,hizmete açtığı yeni şubeleriylekesintisiz büyümesini sürdürürken, restoranlarının bulunduğu şehirlere de yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Açtığı ilk restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası 2017’deDüzce’yi delezzet noktaları haritasına ekledi.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu:“Düzce yatırım anlamında radarımızda olan bölgelerden biriydi ve yıl bitmeden burada da restoranımızı açmış olmaktan dolayı çok mutluyuz.  Ödüllü lezzetlerimizle hem Düzcelilerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi hem de Düzce’nin en seçkin lezzet ve sosyalleşme adreslerinden olmayı hedefliyoruz.”

 

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, 2017’nin sonuna gelinen şu günlerde hedefleri kapsamındaki kesintisiz büyümesini farklı şehirlerde hizmete açtığı yeni restoranlarıyla, sürdürmeye devam ediyor. Tavuk Dünyası Düzce Cadde’de konuklarına kapılarını açan ilk restoranıyla birlikte Düzceli lezzet severleri de ödüllü ürünleriyle buluşturdu.

 

Basın mensuplarıyla Düzce’deki yeni restoranlarında bir araya gelen Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, açıklamalarına 2017 yılının kısa bir değerlendirmesini yaparak başladı: “Farklı lezzetleri ve konseptiyle yeme-içme sektörüne yepyeni bir soluk getiren markamız, sektörde de kendine yeni bir kulvar açtı. Müşterilerimizi çoközel reçetelerle hazırlanmış ve uluslararası ödüllere de sahip lezzetlerimizle; kendilerini rahat ve keyifli bir restoran atmosferinde; üstelik de ‘uygun bir fiyat’ ile ağırlıyoruz. 2017 yılında da gerek müşterilerimiz gerekse de yatırımcılarımızın bize gösterdiği teveccühle birlikte, hızlı büyümemizi sürdürdük. Yılın başından bu yana 30’dan fazla yeni restoran açtık ve bugün itibarıyla da lezzet severlerini Türkiye’nin 33 şehrindeki 138 restoranında ağırlayan bir marka konumuna geldik. Yılın son ayında açılması planlanan şubelerimizle birlikte yeni seneyi, 140’danfazla restoran ve 300 milyon TL’ninüzerindebir ciro ile karşılamayı öngörüyoruz.”

 

Tavuk Dünyası 2017’de yatırım radarındaki Düzce’yi de lezzet noktaları haritasına kattı

 

Tavuk Dünyası’nın özel lezzet ve restoran deneyimini farklı şehirlere taşıma hedefiyle 2017 yılında aralarında Düzce’nin de bulunduğu 4 farklı şehirde ilk restoranlarını açtığını davurgulayan Volkan Mumcu; “Tavuk Dünyası olarak Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde yeni lezzet noktalarını haritamıza eklemeye devam ediyoruz. İl olduktan sonra çok hızlı bir gelişme gösteren ve gelişme sonucunda da yatırım yapılmak istenen bölgeler arasına giren Düzce, bizlerin de yatırım radarında yer alıyordu. Gurme lezzetleriyle dikkat çeken Düzce, ekonomisi ve nüfusuyla da hedeflerimiz paralelinde önemli bir potansiyel taşıdığını düşündüğümüz bir şehir. Bu nedenle 2017’yi bitirmeden Düzce’yi de lezzet noktalarını haritamıza katmış olmaktan dolayı çok mutuyuz” dedi.

 

Volkan Mumcu, Düzce Cadde’de açtıkları yeni restoranlarıyla birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını 24’e çıkardıklarını ifade ederek sözlerini şöyle tamamladı: “Bu yeni restoranımızda konuklarımızıödüllü lezzetlerimizle buluştururken; aynı zamanda sunduğumuz rahat ve keyifli restoran atmosferiyle de kendileri için Düzce’nin en seçkin lezzet ve sosyalleşme noktası olmayıamaçlıyoruz. “ 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu