Gündem Haberleri

Beyköy ilçe olmak istiyor

Beyköy ilçe olmak istiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce Valiliği ziyaretinde pankart açarak ilçe olmak istediklerini dile getiren Beyköy’lü vatandaşlar Pazar günü, Beyköy Meydanı’nda toplanarak “Beyköy ilçe olsun” mitingi düzenleyecekler.

Beyköy’lü vatandaşlar, beldelerinin ilçe olması için her türlü çalışmaları yapıyorlar. AK Parti Düzce 6. Olağan Kongresine katılmak üzere Düzce’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Düzce Valiliği ziyaretinde, "Kudüs'ü Başkent Yaptın, Beyköy'ü de İlçe Yap Reis" pankartı açan Beyköy’lü vatandaşlar, 7 Ocak Pazar günü Beyköy Meydanı’nda, beldelerinin ilçe olması için miting düzenleyecekler.

Beyköy 5 bin nüfusu, Organize Sanayi Bölgesi, doğal güzellikleri yayları, mesire alanları ile Düzce’nin hem sanayi hem de turizmde en önemli bölgelerinden biri. Beyköy’lü vatandaşlar ilçe olmaları durumunda, Beyköy’e yatırımların artacağını, ödeneklerin çoğalacağını ve ilçe olduktan sonra Beyköy’ün Düzce’nin en önemli merkezlerinden biri haline geleceğini söylüyorlar.

Beyköy Meydanı’nda düzenlenecek “Beyköy ilçe olsun” mitingi için sosyal medya üzerinde kampanya başlatan vatandaşlar, seslerini duyurmak istiyorlar. Saat 13.30’da Beyköy Meydanında toplanacak olan Beyköylüler “Kudüs'ü Başkent Yaptın, Beyköy'ü de İlçe Yap Reis", "Reis Alemin Kralı, Beyköy İlçe Olmalı", "Sanayi ve Turizm Kenti Beyköy İlçe olmak İstiyor" pankartlarını açacaklar. 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu