Gündem Haberleri

Güvenir’e iade i itibar yapılmalı

Güvenir’e iade i itibar yapılmalı

15 Temmuz hain darbe girişiminin karşısında olan darbeci komutanlardan gelen emirleri “Devletimin ve milletimin yanındayım” diyerek uygulamayan, ancak telefonunda bylook çıktığı için görevinden ihraç edilen Düzce Eski Jandarma Alay Komutanı Bilal Güvenir’in çıkacak ilk KHK ile iade i itibar için tekrar görevinin başına dönmesi bekleniyor.

Düzce Jandarma Alay Komutanı iken FETÖ’cü olduğu gerekçesi ile açığa alınan ve ardından tutuklanan daha sonra serbest bırakılıp tekrar tutuklanan ve FETÖ ile hiçbir bağı olmadığı belirlenen ve yeniden serbest bırakılan Albay Bilal Güvenir’in iade i itibar için yeni çıkacak KHK ile görevinin başına dönmesi bekleniyor.

15 Temmuz da hain darbeci komutanlardan gelen emirlere “Devletimin ve milletimin yanındayım” diyerek karşı çıkan ve gece boyunca dönemin Düzce Valisi şu anda Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarı Ali Fidan’ın yanından ayrılmayan Albay Bilal Güvenir, 15 Temmuz gecesi on binlerce Düzceli ile birlikte sokağa çıkmış ve Düzcelilerin sevgisini kazanmayı başarmıştı.

Düzce’de kendisine 15 Temmuz’da gösterdiği üstün başarıdan dolayı madalya da verilmiş ve “Kahraman Komutan” diye günlerce konuşulmuştu. Albay Güvenir’in FETÖ ile hiçbir bağının olmadığı ortaya çıkarken, Güvenir’in ilk yayınlanacak KHK ile görevine geri dönmesi bekleniyor. Düzceliler ise kahraman komutanı yeniden Düzce Jandarma Alay Komutanı olarak görmek istiyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu