Gündem Haberleri

Her şey avukatlar için

Her şey avukatlar için

Düzce Barosu Başkanı Avukat Azade Ay, baro binasında çalışmaların başladığını ve projenin tamamlanması ile birlikte 300 kişilik konferans salonu ile avukatların vakit geçirebileceği lokal ve dinlenme salonunun faaliyete geçeceğini söyledi.

Düzce Barosu Binasında yenileme çalışmaları başladı. Düzce Barosunun layık olduğu hizmet binasına kavuşacağını söyleyen Baro Başkanı Azade Ay “Düzce Barosu layık olduğu bir hizmet binasına kavuşacak. Daha fazla gelişmiş bir baro olacağız” dedi.

Yıkım için ilk balyozu vuran Başkan Ay “Baromuz için gerçekten önemli bir gün. Uzun zamandır uğraştığımız projemize nihayet bugün başladık. Düzce Barosu layık olduğu bir hizmet binasına kavuşacak. Daha fazla gelişmiş bir baro olacağız. Eğitimlerimize daha fazla önem vereceğiz. Bize yardım eden bizimle birlikte olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Projenin içeriğinde 300 kişilik konferans salonu, idari hizmet binaları, adli yardım ve CMK hizmetlerinin yönetimi de bu bina içerisinden olacak. Avukatlarımızın dinlenebileceği, sadece avukatların olduğu bir lokalimiz olacak. Öğle yemeklerini yiyebilecekler, maçlarını seyredebilecekler” ifadelerini kullandı.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu