Gündem Haberleri

Osmanlı Partisi Düzce il yönetimi belli oldu

Osmanlı Partisi Düzce il yönetimi belli oldu

Yeni kurulan Osmanlı Partisi’nin Düzce İl ilçe Başkanı belli oldu. Partinin il başkanlığı görevini Cihan Otomotiv Sahibi Cihan Perçin Merkez İlçe Başkanlığını ise Ömer Gedik yürütecek.

Genel Başkanlık görevini Alperen Ocakları eski başkanı İbrahim Ünye'nin yürüttüğü, yeni kurulan Osmanlı Partisi’nde, Merak edilen iller arasında Düzce vardı.  Genel Başkan Yardımcısı Nurullah Kazan sosyal medya hesabından Düzce İl ve merkez ilçe başkanını açıkladı.

Göreve gelişinin ardından ilk açıklamasını yapan Merkez İlçe Başkanı Ömer Gedik “Türkiye'de bölge olarak Düzce zor bir şehir. Ekip olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Ülkenin makûs talihini değiştirecek, dünyanın en genç siyasi parti genel başkanı olan bir liderimiz var. Genel Başkanımız İbrahim Ünye ve ekibimizle birlikte bu ülkenin iktidarına talibiz. Ülkeyi yönetmek istiyoruz. Ülkede huzuru, barışı ve Osmanlı adaletini yeniden tesis etmek istiyoruz” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Hakan öztürk
    3.3.2018 - 15:12:48 Hakan öztürk

    Osmanlı partisini yeni duyduk maşallah nihayet özlemimiz son bulacak galiba

  2. Seyfullah Yılmaz
    2.3.2018 - 20:50:04 Seyfullah Yılmaz

    Osmanlı Partisi her gün bir il teşkilatı açıyor helal olsun anadoludan bir hareket başlatacaksın ve Türkiye genelinden teveccü bulacaksın tanınmış bir tane siyasetci yok partide ama halk bu partiye teveccü gösteriyor hela olsun.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu