Gündem Haberleri

Mehmetçik Düzce UMKE’ye emanet

Mehmetçik Düzce UMKE’ye emanet

Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE)’de görevli 8 kişiden oluşan ekip Suriye’nin Afrin bölgesinde operasyon sürdüren kahraman askerler ile bölgedeki vatandaşlara sağlık hizmeti sunmak üzere Kilis’e gitti.

Suriye’nin Afrin bölgesinde operasyon sürdüren kahraman askerlerimiz ile bölgedeki vatandaşlara sağlık hizmeti sunmak ve‘‘Sınırda konuşlandırılan Sahra Hastanesinde ilk müdahale yapmak üzere’’ Düzce İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE)’de görevli 8kişiden oluşan ekip Kilis araçları ile birlikte Kilis’e gitmek üzere yola çıktı.

Atatürk Devlet Hastanesi Eski Acil Servisin bulunduğu yerde İl Sağlık Müdürlüğünce bölgeye gidecek UMKE ekibine uğurlama töreni yapıldı. Törende konuşan Düzce İl Sağlık Müdürü İbrahim Özcan, Suriye’nin Afrin bölgesinde operasyon sürdüren askerlere sağlık hizmeti sunmak için giden 8 kişilik özel ekibin görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını ve sağlıklı bir şekilde gidip Düzce’ye geri dönmeleri temennisinde bulundu.

8 kişilik ekip dualar eşliğinde uğurlandı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu