Gündem Haberleri

Kaldırım sevdası

Kaldırım sevdası

Yayaların kullanması gereken kaldırımları yayaların dışında herkes kullanıyor.

Yaya kaldırımlarını en çok işgal eden sürücüler olurken buna ikinci el dükkân sahipleri de katıldı. Nusrettin Mahallesi İstiklal Caddesinde bir ikinci elci, koltukları, masaları ve sandalyeleri kaldırıma koyarak kaldırımı işgal ediyor.

Düzce Belediyesi ne kadar uyarsa da, ceza yazsa da kaldırım işgalleri devam ediyor. Vatandaşın canını hiçe sayarak yoldan yürümesine neden olan işgalcilere ikinci elcilerde katıldı. Nusrettin Mahallesinde bir ikinci el dükkânı, kaldırımı koltuk takımları, masalar ve sandalyeler ile donattı. Kaldırımdan geçemeyen vatandaşlar ise yoldan yürümek zorunda kaldı.

Çevrede yaşayan vatandaşlar durumdan duydukları rahatsızlığı dile getirirken “Kaldırımdan yürüyemez hale geldik. İnsanların yürümesi gereken kaldırımı dükkân sahibi işgal etmiş. Şikayetçiyiz” ifadelerini kullandılar.

Esnafların mallarını sergilemek için kaldırımlarını raf niyetine kullandıklarını söyleyen Vatandaşlar “Kaldırımlar bunların ürünlerini sergileyecek alan mı? Eğer öyleyse biz nerede yürüyeceğiz” dediler.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu