Gündem Haberleri

Yığılca’da hedef Türkiye rekoru

Yığılca’da hedef Türkiye rekoru

24 Haziran seçimleri yaklaşırken seçim çalışmaları da dört bir yanda aralıksız devam ediyor. Her seçim döneminde olduğu gibi bu seçim döneminde de yoğun bir mesai harcayan Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, ilçesi Yığılca'yı Düzce'yi de aşarak Türkiye genelinde derece yaptırma arzusunda.

Geçtiğimiz referandum oylamasında harcadığı emeğin karşılığını sonuçların açıklamasıyla alan Yiğit Başkan, Yığılca'yı %82 oy oranıyla Düzce de birinci yapmıştı. Köy köy, kapı kapı gezerek uğranmadık mesken, sıkılmadık el bırakmayan Başkan Yiğit, 39 köy 4 mahallenin sınırlarını kaldırdı.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaptığı değerlendirmede; "İlçemiz 39 köy, 4 mahalle... Ancak biz sınırları kaldırdık. Bizim için hepsi bir mahalle. En uzak köyümüz merkeze 40 km mesafede. Bizim için önemli olan orada bir kişi bile yaşasa onun huzuru. Bu amaçla 39 köy 4 mahallemizde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyoruz. Tıpkı referandum oylamasında olduğu gibi her coğrafya bizim. Nasıl o zaman başardıysak bugünde aynı heves ve heyecanla bunu başaracağız. Gittiğimiz her köyümüze Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını götürüyoruz. Projelerini anlatıyoruz. Halkımızda sağ olsunlar, yiğidin hakkını yiğide veriyorlar. Aldığımız tepkiler hep olumlu. İnşallah 25 Haziran sabahı Cumhurbaşkanımızı ülkemizin başında, Başkan Erdoğan olarak göreceğiz. 2017 yılında %82 oy oranını nasıl yakaladıysak hedefimiz bu kez oranı daha da yukarılara çekerek, Yığılca'yı Türkiye genelinde dereceye sokmak."dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu