Gündem Haberleri

AK Parti’de gözler yerel seçimlere çevrildi

AK Parti’de gözler yerel seçimlere çevrildi

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Yerel seçimlerde halkın tercih edeceği, vatandaşın sevdiği adayları bulmaya çalışacağız” açıklamasının ardından gözler yerel seçimlere çevrildi. AK Parti Düzce’de tüm seçmenleri kucaklayacak bir isim arıyor.

24 Haziran seçimlerinin ardından Düzce’de büyük bir oy kaybı yaşayan AK Parti, yerel seçimler öncesi çalışmalarına şimdiden başladı. Erdoğan’ın “Yerel seçimlerde halkın tercih edeceği, vatandaşın sevdiği adayları bulmaya çalışacağız” ifadeleri sonrası harekete geçen AK Partili yetkililer her kesimden oy alabilecek isimleri belirliyor.

Yerel seçimlerde belediye başkanı adayı olacak kişinin belirlenmesinde teşkilatların ağırlığının ortadan kalkacağı ve vatandaşlar ile yapılan anketler sonrası belirlenecek isimlere başkanlık teklifi edileceği iddia ediliyor.

Özellikle 24 Haziran seçimlerinde MHP’ye giden oyları, geri kazanabilecek bir ismin belediye başkanı adayı olmasını isteyen AK Parti Düzce teşkilatı tarafından, Düzce için birbirinden önemli bazı isimlerin nabızlarını yokladığı iddia edildi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu