Gündem Haberleri

Düzcespor’un hocası belli oldu

Düzcespor’un hocası belli oldu

Düzcespror’un yeni hocası Altay’ı 3. Ligden 2. Lige çıkaran tecrübeli isim Cüneyt Biçer oldu. Biçer ilk açıklamasında “Bir oyuncuya bağlı kalan değil, oyunu takımın tamamına yayan bir anlayış ile şuana kadar çalıştık, yine aynı sistemle çalışacağız” dedi.

Düzcespror’un yeni hocası Cüneyt Biçer “Bir oyuncuya bağlı kalan değil, oyunu takımın tamamına yayan bir anlayış ile şuana kadar çalıştık, yine aynı sistemle çalışacağız. Oyunun içerisinde katkı sağlayabilecek yaşı ne olursa olsun fark etmez tüm oyunculara yer veren bir karakteri sergileyeceğiz, Düzceli gençler dâhil elimizde bir transfer listemiz var” ifadelerini kullandı.

Düzcespor’un yeni hocasını basına tanıtan Düzcespor Başkanı Özgür Sağlam, “İnce eleyip sık dokuyarak uzun süreli çalışabilecekleri ve hedefi olan bir hoca için arayışlarımız sürdü. En sonunda Cüneyt Biçer hocamızda karar kılarak sözleşme imzaladık. Düzcespor’umuza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kendisini ve teknik ekibini basına tanıtan Teknik Direktör Cüneyt Biçer, “Şampiyon olacağız dediğimizde tüm takımın yönetimin ve şehrin hazır olması gerekiyor. Bu hedef içerisinde yola çıkıldığında kısa zamanda nereye gideceğimiz görülür. Şampiyonluk için iki yol vardır, ya çok iyi transferler yaparsınız hedef bir takım olursunuz, çıkarsınız çatır çatır oynayıp şampiyon olursunuz, ya da, bir hazırlığınız vardır sürece bırakırsınız o süreç size bir yerlere taşır. Minimum 5-6 bin seyirciye oynayan bir Düzcespor’un hedefi şampiyonluktur, düşme hattı ile ilgili düşüncelerin bile olmaması gerekir. Bizim hedefimiz ise bu sezon içerisinde ciddi anlamda keyif veren bir oyun ortaya koyabilmek, bu oyun bizi nereye getirebilecekse biz oraya gidecek, tabi ki şampiyonluk ve playoflara kalabilmekte buna dahildir. Şuanda şampiyon olacağız diyerek ahkâm kesersek şampiyonluk kelimesi çok ağır olur. Bunu zaman gösterecektir. Gerçekçi ve realist olarak hareket edeceğiz” dedi.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu