Gündem Haberleri

Çabuk’tan Düzcelilere teşekkür

Çabuk’tan Düzcelilere teşekkür

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den Düzce 3. Sıra milletvekili adayı olan ve az farkla vekil seçilemeyn Dr. Numan Çabuk, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Sosyal Medya hesabında yaptığı paylaşım ile seçim süresince kendisine destek olan herkese teşekkür eden AK Parti Düzce 3. Sıra milletvekili adayı Numan Çabuk “Ben bu süreçte başta şahsımı bu kutlu göreve layık gören liderimiz ve 1. Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, bizleri yalnız bırakmayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü'ye ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Güvenlik güçlerimize, basın mensuplarımıza ve seçim süreci boyunca ülkemizin dört bir yanından şahsıma destek olan dava arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Çabuk’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde;

“Teşekkürler Düzce

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinde Düzceli hemşehrilerimiz tercihini istikrardan, büyümeden ve hedefleri olan 'Güçlü Türkiye'den yana kullanmıştır. Düzce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'la yol devam kararını gür bir ses ile sandıklara yansıtmıştır. Her seçimde olduğu gibi Düzce 24 Haziran'da da yatırımdan, hizmetten ve 'Milli İrade'den yana olduğunu göstererek AK Parti'ye sahip çıkmıştır. Bu önemli başarıda durmadan, yorulmadan ve fedakârlıkla gece gündüz çalışan teşkilatlarımızın payı büyüktür. İl-ilçe teşkilatımız ana kademesinden gençlik kollarına, kadın kollarından mahalle temsilcilerine kadar her bir ferdiyle Milletvekili Adaylarına sahip çıkmış, merkezden köylerimize çalınmamış kapı, sıkılmadık el bırakmamıştır.

Teşkilatımız ve kıymetli hemşerilerimiz seçim sürecine girdiğimiz günden 24 Hazirana kadar aday adaylığımız ve adaylığımız boyunca yanımızda yer almış, AK kadroların birlik ve beraberliğinin en önemli örneğini Düzce'de sergilemiştir.

Ben bu süreçte başta şahsımı bu kutlu göreve layık gören liderimiz ve 1. Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, bizleri yalnız bırakmayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Dr. Faruk Özlü'ye ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Güvenlik güçlerimize, basın mensuplarımıza ve seçim süreci boyunca ülkemizin dört bir yanından şahsıma destek olan dava arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum.

Yaklaşık bir ay'dan fazla bir süredir bizlerle birlikte yürüyen eşlerinden çocuklarından uzak fedakârca çalışan ekip arkadaşlarıma, masa başında bizlere destek veren kardeşlerime de hassaten teşekkür ediyorum.

Sağduyuyu elden bırakmayarak Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partimize sandıkta sahip çıkan, seçim maratonu boyunca da bizleri bağrına basan tüm hemşerilerime en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

Ve başta eşim, çocuklarım ve tüm aile fertlerime sabır ve desteklerinden ötürü sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu düşüncelerle yeni dönemin ülkemiz, milletimiz ve coğrafyamız için hayırlara vesile olmasını diliyor, parlamentoda şehrimizi temsil edecek Milletvekillerimize Rabbim'den kolaylıklar nasip etmesini temenni ediyorum.

Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yolumuz açık, davamız her daim güçlü olsun”


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu