Gündem Haberleri

KAN TESTİ YAPTIRIN!

KAN TESTİ YAPTIRIN!

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin yeni kabinesi belli oldu. Bakan olduğu günden itibaren Düzce için büyük emek veren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün kabinede yer almaması Düzce genelinde üzüntüye neden olurken; Ekmeğini yediği, suyunu içtiği şehrin, bir adım ileri gitmesini zerre miskal istemeyenler arasında sevinç vesilesi oldu.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen törenin ardından merakla beklenen yeni kabine Başkan Erdoğan tarafından açıklandı. Bakanlar Kurulu'nda 4 milletvekilinin dışında kendi meslekleri arasında liyakat sahibi olan isimler yer alırken,  Düzcelilerin “Haydi Bi’daha” diye umutla beklediği Faruk Özlü’nün liste dışı kaldığı görüldü. Liste açıklanır açıklanmaz sosyal medyada Faruk Özlü’ye destek yağsa da, Düzce’de Düzceli olduğundan şüphelendiğimiz kesimlerde bir mutluluk hâkimdi.

DÜZCELİLİĞİNİZİ SORGULAYIN

Düzce siyasetinin yakinen tanıdığı bu isimler daha şimdiden kınalı elleriyle çaldıkları tamtamlar eşliğinde mutluluk şarkıları söylemeye başladılar bile. Oxijen Medya grup olarak, Türkiye’nin en genç ili Düzce’nin Bakanı Faruk Özlü’nün yeni kabinede yer almamasını mutluluk verici olarak gören ve bunu kendi bencil çıkarları için siyaseten fırsata çevirmek peşinde koşanlar için özel bir klinikte kan testi yaptırmalarını istiyoruz.

MASRAFLAR BİZDEN

AK Parti’ye ve onun kurucu lideri Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek veren Düzcelilerin yıllardır yaşadığı Bakan özlemi, Faruk Özlü’nün Bakanlığı ile birlikte kazanılmış,  birçok kapı Bakan Özlü sayesinde Düzcelilere açılmıştı.

Özlü’nün yeni kabine de yer almamasına sevinebilen ve bundan kendine siyasi rant sağlamaya çalışanlar için Müslümanlıklarını,  insanlıklarını ve Düzceliliklerini anlamamız adına kan testi yaptırmaya davet ediyor, Oxijen Medya olarak tüm masraflarını karşılayacağımızı duyururuz.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu