Gündem Haberleri

Yeşil Boğaz’da büyük değişim

Yeşil Boğaz’da büyük değişim

Yeşil Boğaz Kooperatifi Başkanı Akif Koç “Kooperatif bünyesinde bulunan araçlarımızı yeniledik. Eski araçlarımızı tamamen değiştireceğiz ve vatandaşa hizmet odaklı çalışacağız” dedi.

Yeşil Boğaz Kooperatifi Başkanlığına seçilen Akif Koç Oxijen Medyayı ziyaret etti. Kooperatifi yeni aldıklarını ve bazı değişiklikler yaptıklarını söyleyen Akif Koç, yaşanan tüm değişimlerin vatandaşa hizmet odaklı yapıldığını söyledi.

Koç “Kooperatife bağlı tüm otobüsleri yeniliyoruz. Küçük otobüs kalmayacak. En geç yılbaşına kadar tüm araçlar değişecek. Yenilenen araçlarımızla halkımız daha rahat yolculuk yapabilecek. Klimalı otobüslerimizle yaz kış hava şartlarından etkilenmeyecekler” dedi.

Otobüslerin yenilenmesinin ardından şoförlerle ilgili kılık kıyafet düzenlemesi yapacaklarını belirten Koç, “Otobüse bindiğiniz zaman vatandaş şoför kim yolcu kim anlayacak. Tek tip kıyafet uygulaması yapacağız. Gömlek ve kravat zorunluluğu getireceğiz. Tüm şoför arkadaşlarımız yolcularla konuşmalarına dikkat edecekler ” dedi.

 Görev başına geldikleri günden itibaren bir çok değişikliğe imza atan Koç, “Bütün çalışmalarımız vatandaşa hizmet odaklı olacak, şikayetleri en az seviyeye getireceğiz. Girilmeyen tüm mahallelere girerek yolcularımızın ayağına gideceğiz.  Otobüslerimizde yoğunluğu azaltıp yolcularımız ayakta gitmesin diye tur saatlerimizi sıklaştırdık” dedi.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. yolcu
    2.8.2018 - 18:39:17 yolcu

    Çok güldüm sayenizde Demek ki iyi kazanıyorlar Akif bey şekerpınarlı kooperatif kabalakta onun için düzce belediye otobüsleri d 655 te dokuzlu sapağından eski yola doğru dönmekteler. Şekerpınarlılarla dikuzlular otobüsleri io yoldan geçirmiyorlarmış. Karayolu dedelerinden kalma mı? acaba. Bu arada üç beş adım için ücret alanları da eklemelim isterseniz. Engellileri öğrencileri yaşlıları ücretsiz saymayalım ki paralar noksanlaşır. Sevaplar çoğalır

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu