Gündem Haberleri

Yaman ve Sarıgül ailelerinin mutlu günü

Yaman ve Sarıgül ailelerinin mutlu günü

Oxijen Medya bünyesinde bulunan Düzceninsesi Gazetesi'nin Yazı İşleri Müdürü Tuğçe Yaman ve eski Düzcespor oyuncusu Hakan Sarıgül haftasonu yapılan düğün ile dünya evine girdi.

Düzceninsesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tuğçe Yaman ile eski Düzcespor oyuncusu Hakan Sarıgül haftasonu Gümüşova Kültür Merkezinde düzenlenen düğün merasimi ile dünya evine girdi. Cumartesi günü gerçekleşen düğün öncesi eğlence erken başladı. Kalabalık düğün konvoyu D-100 Karayolu Cumayeri sapağı mevkiinde güvenli bir alanda durup gelin ve damat ile birlikte oyunlar oynayarak doyasıya eğlendi.

Gelin ve damadın yanı sıra iş arkadaşları da genç çifte eşlik ederek renkli görüntüler oluşturdu. Kalabalık düğün konvoyu daha sonra düğün töreninin yapılacağı Gümüşova Belediye Kültür Merkezine geçti.

Düğüne Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Azap'ın yanı sıra, Düzce'deki çeşitli basın kuruluşlarının temsilcileri, eş, dost, akrabaları ve Oxijen Medya çalışanları tam kadro katıldı. Yapılan muhteşem düğün ile Dünya evine giren genç çiftin yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.  Tuğçe ve Hakan Çifti için 12 Ağustos Pazar günü saat 20:00'de Salon Royal Saray Kavakpınar Mahallesi Tandoğan Caddesi No149 Pendik - İstanbul adresinde ikinci bir düğün töreni yapılacak. Oxijen Medya ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu