Gündem Haberleri

Kooperatif ve belediye anlaştı

Kooperatif ve belediye anlaştı

Yeşilboğaz Kooperatif Başkanı Akif Koç “Boğaziçi belediyesi ile anlaştık. Başkanımız İbrahim Ercan’ın bazı şartları vardı hepsini yerine getirdik. Halkımıza en iyi şekilde hizmet vereceğiz” dedi.

Yeşilboğaz Koperatifi Boğaziçi Belediyesi ile anlaştı. Anlaşmaya göre Yeşilboğaz Kooperatifi otobüsleri Boğaziçi Belediyesi Denetimli Halk Otobüsü olarak hizmet vermeye devam edecek.

Daha önce Boğaziçi Belediyesi anlaşmazlığa düşen ve belediyenin şartlarını yerine getirmediği için yapılan sözleşme Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan tarafından feshedilmişti. Geçtiğimiz aylarda Kooperatif yönetimi değişmiş ve Akif Koç Yeşilboğaz Kooperatifi başkanlığına seçilmişti. İlk iş olarak Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ile görüşen Koç, belediyenin tüm şartlarını yerine getirme sözü vermişti.

Ardından kooperatife bağlı tüm otobüsleri yenileyen ve şoförlere bazı şartlar getiren Koç, sonunda belediye ile anlaştı.

Yeşilboğaz Kooperatif Başkanı Akif Koç “ Boğaziçi Belediyesi ile anlaştık ve belediyenin tüm şartlarını yerine getirdik. Tüm otobüslerimiz büyüttük ve yeniledik. Denetimli Halk Otobüsü olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Şoförler konusunda da oldukça titiz davranıyoruz. İşi bilen tecrübeli şoförler ile anlaşıyoruz ve sabıka kayıtlarını istiyoruz. Otobüs seferlerimizi de 10 dk’da bir yaptık. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu