Gündem Haberleri

MHP kimi aday gösterecek

MHP kimi aday gösterecek

Yerel seçimler için çalışmalarına devam eden MHP’de yapılan değerlendirmeler sonucu üç isim ön plana çıktı. Ömer Küçük, Celal Kasapoğlu ve Asaf Öztürk isimleri arasında karar vermesi beklenen MHP, kesin sonuca varmak için anket çalışmasına da başladı.

Yerel seçimler için MHP’de anket çalışmalarına başladı. Düzce Belediye Başkanlığı için üç isim için anket yaptıran MHP’nin kimi aday göstereceği merak konusu oldu. MHP’nin halka sorduğu isimler ise Ömer Küçük, Celal Kasapoğlu ve Asaf Öztürk.

MHP’nin kara gün dostu olan ve MHP’nin ihtiyacı olan her durumda aday gösterdiği Düzceliler tarafından da sevilen ve değer verilen Ömer Küçük’ün adı yerel seçimler öncesi bir kez daha dillendirilmeye başlandı. Birçok MHP’li Düzce Belediye Başkanlığı için en ideal ismin Ömer Küçük olduğunu belirtiyor. Ancak Küçük’ün 24 Haziran seçimlerinde adının AK Parti ile birlikte anılması bazı MHP’liler de rahatsızlık yaratıyor. Yapılan anketlerde ise Küçük’ün adının ön plana çıktığı öğrenildi.

Celal Kasapoğlu ise MHP’nin genç isimlerinden. Ülkücü camianın ve özellikle genç MHP’lilerin tam destek verdiği Celal Kasapoğlu, daha önce MHP’den milletvekili adayı da olmuş ve her kesim tarafından takdir edilmişti. Parti içinde hatırı sayılır ve geçmiş dönemlerde partide görev almış birçok isim de Düzce Belediye Başkanlığını kazanmanın yolunun Celal Kasapoğlu’ndan geçtiğini parti yönetimine ilettiği iddia ediliyor.

MHP’nin anketlerde sorduğu bir diğer isim ise Asaf Öztürk. Milliyetçi ve ülkücü kimliği ile MHP camiasında tanınan Öztürk, son dönemlerde siyaset ile ilgili olmasa da geçmişte MHP için yaptıkları ortada. Eski Ülkücülerin yakından tanıdığı bir isim olan Asaf Öztürk, teşkilat içinde saygı duyulan ve sözü dinlenen bir isim. MHP Genel Merkezinin de değer verdiği bir isim olan Asaf Öztürk’ün Düzce Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi sürpriz olmaz.

24 Haziran seçimlerinde Düzce’den milletvekili çıkartan MHP’nin en büyük hedefi ise Düzce Belediye Başkanlığını kazanmak. Bunun için ince eleyip sık dokuyan MHP yönetimi anketlere büyük veriyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu