Gündem Haberleri

Arslan tecrübesi ile ön plana çıkıyor

Arslan tecrübesi ile ön plana çıkıyor

AK Parti Düzce Eski Milletvekili Fevai Arslan’ın adı Düzce Belediye Başkanlığı için geçiyor. Ankara siyasetini iyi bilen Arslan, Düzce’yi ve Düzce’nin sorunlarını yakından biliyor. AK Parti Genel Merkezi siyasetin tecrübeli ismi Arslan’ın belediye başkanlığında başarılı olacağı düşünüyor

Yerel seçimlere kısa bir süre kala AK Parti’de de belediye başkanlığı için isimler netleşmeye başladı. Daha önce AK Parti Düzce İl Başkanlığı ve milletvekilliği görevlerinde bulunan Fevai Arslan’ın adının diğer adaylara göre bir adım önde olduğu konuşuluyor.

Arslan’ı ön plana çıkaran ise Düzce’de şu anda siyasi bakımdan en tecrübeli isim olması. AK Parti Genel Merkezinde de güçlü olan Arslan’ın Belediye Başkanı olması durumunda birçok sorunu doğrudan muhataplarına iletebilecek konumda olması  en büyük artısı.

Ayrıca Arslan, siyasette ustalık dönemini belediye başkanlığı ile taçlandırmak istiyor. İl başkanlığı ve milletvekilliği yapan ve teşkilatın içinden gelen Arslan, Düzce’nin sorunlarını en iyi bilen siyasetçilerden birisi.

Düzce dışında Ankara siyasetini de iyi bilen Arslan, milletvekilliği döneminde Ankara’da başarılı işler yaparken Düzce siyasetinden de kopmadı. Düzce de yaşanan hiç bir polemikde taraf olmayarak siyasi duruşunu bozmayan Arslan’ın Düzce Belediye Başkanı olarak da Düzce’ye oldukça faydalı işler yapacağı düşünülüyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu