Gündem Haberleri

Keskin’in önü açık

Keskin’in önü açık

Düzce Belediye Başkanlığı için en güçlü adayın AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin olduğu konuşulurken, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da başarılı bir il başkanlığı yapan Keskin’in belediye başkanlığına onay verdiği iddia edildi.

AK Parti’nin Düzce Belediye Başkanlığı konusunda birçok isim ile temas halinde olduğu bilinirken en güçlü adayın ise mevcut il başkanı Hikmet Keskin olduğu öğrenildi. Başarılı bir il başkanlığı dönemi geçiren Keskin’e yerel seçimler konusunda güvenen Erdoğan’ın tavrını Keskin’den yana kullanacağı söyleniyor.

Daha önce yapılan yerel seçimler AK Parti Düzce’de siyaset dışı isimleri aday göstermişti. Keskin’i aday göstermesi ile birlikte teşkilatın içerisinden bir ismin belediye başkanı yapılacağı ve böylelikle geçmişte yaşanan teşkilat ve belediye başkanı arasında ki uyuşmazlıkların da önüne geçilmesi hedefleniyor.

Keskin’i diğer adaylara göre ön plana çıkaran en büyük etken ise yaklaşık 4 yıldır il başkanlığı görevinde bulunması, teşkilata hâkim olması, il başkanlığı görevindeyken kazandığı seçimler ve özellikle 15 Temmuz sürecinde Erdoğan’a olan desteği. Erdoğan’da Keskin’e olan desteğini son kongrede açıkça gösterdi ve yeniden il başkanlığı koltuğunu emanet etmişti. Keskin’e olan güveni devam eden Erdoğan’ın Keskin’i Düzce Belediye Başkanı adayı olarak ilan etmesi bekleniyor.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu