Gündem Haberleri

Akşener’e yapılan saldırıyı kınadı

Akşener’e yapılan saldırıyı kınadı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul’daki evinin önünde gece saatlerinde toplanan bir grup, sloganlar atarak hukuksuz bir eylemde bulundu. İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Akşener’e karşı eylemde bulunanları kınadı.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er,  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evinin önünde gece saatlerinde toplanan ve Meral Akşener’e yönelik haksız ve temelsiz eylem yapılıp slogan atılmasını kınadı.

Yunus Özay Er “Sayın Genel Başkanımıza yapılan bu tutum kabul edilebilir bir durum değildir. Bir kadının ve bir annenin evinin önüne, ailesinin fertlerinin yanında bu şekilde bir tavır ve eyleme maruz kalması hiçbir siyasi görüşte ve söylemde kabul edilebilir bir tavır değildir. Bu menfur eylem karşısında dahi Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in  dediği gibi sakinliğimizi koruyacağız ve ülkemize çözümler üretmeye ve siyaseti siyaset gibi yapıcı bir temelde yapmaya devam edeceğiz” diyerek  Meral Akşener başta olmak üzere her Türk vatandaşının can ve mal güvenliğinin Büyük Türkiye Cumhuriyeti Devletine emanet olduğunu hatırlattı.

Er, “Sayın Meral Akşener ve ailesi başta olmak üzere tüm ulusumuza bu hukuksuz ve haksız eylem karşısında geçmiş olsun der, benzeri ve münferit olmasını umduğumuz olayların tekrarlanmamasını dilerim” dedi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


  1. Orhan
    14.10.2018 - 22:22:56 Orhan

    Poluk porcek parcalanmis muhalefetin hic bir faydasi yok.Tek bir muhalefet olmasimi iyi ,yoksa bir suru muhalefetin bosuna umitsizlige ugramalarimi? Muhalefetin tek cati altinda toplanmasinin zamani geldi sanirim.

  2. Duyarlı
    8.10.2018 - 09:48:21 Duyarlı

    Yazıklar olsun ...Kime; OYUNA GELENE ,ÜLKÜCÜNÜN SIRTINDAN GEÇİNENE,ÜLKÜCÜYÜ ÜLKÜCÜYE DÜŞMAN ETMEYE ÇALIŞANA ,ŞOM AĞIZLARI İLE LAKIRTI EDENLERE ,TÖRE İZAN BİLMEYENLERE YAZIKLAR OLSUN .....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu