Gündem Haberleri

Kasapoğlu adaylığını açıkladı

Kasapoğlu adaylığını açıkladı

Mart 2019 da yapılacak yerel seçimleri öncesi Düzce’de yapılan anketlerde ilk sırada yer alan Celal Kasapoğlu MHP’den Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu resmen yaptı.

Yerel seçimler öncesi AK Parti’de sessizlik yaşanırken MHP’de ikinci isim Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Erdoğan Bıyık’ın ardından Celal Kasapoğlu’da MHP’den aday adaylığı için başvurusunu genel merkeze yaptı.

Daha önce de milletvekili adayı olan ve halkın büyük takdirini toplayan Kasapoğlu, MHP için yapılan anketlerde de ilk sırada yer alıyordu.

24 Haziran seçimlerinde Düzce’den bir milletvekili çıkarmayı başaran MHP, yerel seçimlerde de Düzce Belediye Başkanlığını kazanarak başarısını devam ettirmek istiyor.

Yerel seçimler öncesi ismi en çok gündemde olan isimlerden olan Celal Kasapoğlu MHP'nin en güçlü aday adayları arasında gösteriliyor. Yapılan anket ve kamuoyu yoklamalarında ismi ön planda olan Kasapoğlu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine giderek aday adaylığı başvurusunda bulundu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu