Gündem Haberleri

Keskin, mahalle gezilerini devam ediyor

Keskin, mahalle gezilerini devam ediyor

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, mahalle gezileri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Keskin, Sancaklar Mahallesi sakinleri ile buluştuğu ziyaretlerinde vatandaşların sorun ve taleplerini ilk ağızdan dinledi.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sancaklar Mahalle Muhtarı Ergin Yardım ve AK Parti Mahalle Başkanı Ercan Koç'unda bulunduğu bir ortamda mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin ihtiyaç, talep ve sorunlarını ilk ağızdan dinleyen Keskin, sık sık notlar alarak talep ve sorunların çözümü noktasında gerekenlerin yapılacağı bilgisini de paylaştı.

Keskin ve beraberinde ki heyet Mahalle gezisinin ardından sırasıyla esnaf ziyaretleri kapsamında Bahçeşehir Koleji, Özel Safir Koleji, Uğur Okulları ve Şule Optik’i ziyaret etti.

Okullarda öğretmenler ile bir araya gelen Keskin, karşılıklı sohbet gerçekleştirdiği öğretmenlerle eğitim hakkında istişarelerde bulunurken, öğretmenler yeni eğitim sistemi ve yeni Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk’tan memnuniyetlerini dile getirdi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu