Gündem Haberleri

Düzceliler her şeyin en iyisine layık

Düzceliler her şeyin en iyisine layık

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol yapım çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Ay “Düzce halkı her şeyin en iyisine layık, bunun için de bütün gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Düzce Belediyesi tarafından yapılan birçok çalışmayı yerinde takip eden Başkan Dursun Ay, devam eden asfalt çalışmaları ve bağlantı yolu çalışmaları hakkında bilgi edinmek için bağlantı yolunda Fen İşleri Müdürü Ferit Girgin ile bir araya geldi.

Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Fen İşleri Müdürü Ferit Girgin’den yol çalışması hakkında bilgiler aldı.

Şehir merkezinden Tem otoyoluna bağlanacak bağlantı yolunun önemine değinen Başkan Ay konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ‘’Her zaman ifade ettiğim gibi Düzce halkı her şeyin en iyisine layık, bunun için de bütün gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz. Şehir merkezini tem otoyoluna bağlayacak bu yol önemli bir sorunu çözüme kavuşturmuş olacak.’’ifadelerini kullandı.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu