Gündem Haberleri

TÜGVA’da gençler ile bir araya geldiler

TÜGVA’da gençler ile bir araya geldiler

Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ile İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz TÜGVA'lı Gençlerle buluştu.

TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörlüğünün düzenli olarak yaptığı "İşin Ehlinden" programına bu hafta Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ile İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz katıldı. Deneyim ve tecrübelerini sıcak ve samimi ortamda gençlere aktardılar. Gençlerin sorularına tek tek cevaplayan katılımcılar hoş ve eğlenceli bir söyleşi havasında dikkat çekici paylaşımlarda bulundu.

Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya yaptığı açıklamada; Allah SİHA ve İHA’ları yapanlardan razı olsun. Terörle mücadelede çok yoğun kullanılmakta ve ciddi katkılar sunmakta dedi. Ayrıca Ülkemizin kademeleri olarak Profesyonel orduya geçmesinin çok olumlu katkıları olduğunu bu sayede terörle etkin ve aktif mücadele yapıldığını söyledi. Son olarak Düzce’yi çok sevdiğini söyledi.

İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz gençlerle birçok yaşadığı olayları samimi dille aktardı. Gençlerin sorusunu üzerine Abartı egzozların toplumu rahatsız ettiğini etkin bir mücadele yapıldığını aktardı. EDS sistemi ile alakalı yoğun sorular üzerine EDS nin Dünya’nın gelişmiş Ülkelerinde aktif olarak kullanıldığını söyledi.  Bu sistemin Düzce’de de devreye alındığını ve trafik ihlallerinin ciddi manada azaldığını ve azalmaya devam edeceğini söyleyerek “bizim için insan hayatından önemli başka bir şey yok” dedi.  

TÜGVA İl Temsilcisi İsa Yazıcı ise katılımcılara ve  Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ile  İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz'e katılımlarından dolayı teşekkür ederek,Gençlik olarak gönüllü destekçileri olduklarını ve her zaman yanlarında olduğunu beyan etti. Program çay ikramından sonra sona erdi.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu