Gündem Haberleri

Bahçeli, “ Düzce’den büyük başarı bekliyorum”

Bahçeli, “ Düzce’den büyük başarı bekliyorum”

MHP Düzce Teşkilatı ve Belediye Aday Adaylarından oluşan heyet Ankara’ya çıkarma yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Düzce Heyetine, “ Düzce’den büyük başarı bekliyorum” dediği öğrenildi.

MHP Ankara’ya adeta çıkarma yaptı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Düzce Belediye Başkan Adayları Erdoğan Bıyık, Celal Kasapoğlu ve Hilal Kaşıkır, MHP İlçe Belediye Başkan Adaylarından oluşan heyet Ankara’ya giderek MHP’nin TBMM Grup Toplantısına katıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP TBMM Grup Toplantısındaki konuşmasını dinleyen Düzce heyeti ziyaretlerine devam etti.

Grup toplantısından sonra Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından makamında kabul edilen İl Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adaylarına MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’da eşlik etti.

“DÜZCE’DEN BÜYÜK BAŞARI BEKLİYORUM”

Devlet Bahçeli ile Düzce’nin yerel seçimlerdeki durumu başta olmak üzere Düzce’nin sorunlarını, MHP Düzce Teşkilatının yapmış olduğu çalışmalar konuşulurken Bahçeli, “ Düzce’de 24 Haziran seçimlerinde başarılı bir şekilde çalıştınız. MHP Düzce ve İlçe Belediye Başkanları için isimler çıkıyor. Uygun görülen adaya diğer aday adayları da destek vereceğinden şüphem yok. 31 Mart Seçimlerinde Düzce’den çok büyük bir başarı bekliyorum” şeklinde konuştuğu öğrenildi.

Devlet Bahçeli’nin ziyaretinden sonra MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın misafiri olan Düzce Heyeti son olarak Alpaslan Türkeş’in mezarlığını ziyaret ederek Ankara ziyaretlerini tamamladılar.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu Düzce heyeti olarak yapılan ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulundu. Caboğlu, “ Bugün Ankara’da bir takım temaslarda bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdik. Bizler Düzce olarak Yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Genel Başkanımız Devlet Beyin vermiş olduğu talimatları uygulamak üzere Düzce’ye dönüş yapıyoruz” şeklinde konuştu.

MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları arasında yoğun tempo ile çalışmalarını sürdüren Erdoğan Bıyık ise “ Bizler Düzce’ye, ülkeye hizmet etmek için yola çıktık. Ankara’da bir takım temaslarda bulunduk. Genel Başkanımız Devlet Beyin vermiş olduğu direktifler çerçevesinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. 31 Mart’ta Düzce’de Belediyenin yönetimi MHP’de olacak” şeklinde konuştu.


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


 1. Nurullah Alphan İnan
  15.11.2018 - 02:35:16 Nurullah Alphan İnan

  Düzce,yerel seçimlerde de MHP diyecek,belediyecilikte,MHP farkını,yaşayacak.İnşa Ellah.

 2. Düzce'li
  7.11.2018 - 11:33:57 Düzce'li

  Sen EYT sözünde dur önce

 3. EŞREF ŞAHİN
  7.11.2018 - 11:12:42 EŞREF ŞAHİN

  ELBETTE DÜZCELİLER OLARAK MHP NİN VEKİL ÇIKARTMASINA SEVİNDİK, BELEDİYEYİ ALMASI DA ÇOK HOŞUMUZA GİDER, ANCAK GÖLYAKADA İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINA ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN BİRİSİNİ GETİRİP MHP İLÇE BAŞKANI YAPMANIZ ANLAYAMADIK VE BU OLAY GÖLYAKADA ÖNCEKİ DÖNEM ALINAN OYUN 5/1 DÜŞECEĞİNİ GÖREMEMİŞ OLMANIZ BİZLERİ ÇOK ÜZMÜŞTÜR, MHP DÜZCE İL BAŞKANI EZBERE İŞ YAPIYOR, TEŞKİLATI BİLMEDEN YAPTIĞI İŞLER YÜZÜNDEN ZORA SOKMUŞTUR, İL BAŞKANI VE YENİ ATANAN GÖLYAKANIN CHP Lİ İLÇE BAŞKANINI ALMAZSANIZ ARADIĞINIZ BU BAŞARIYI ZOR BULURSUNUZ.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu