Gündem Haberleri

Keskin sahadan ayrılmıyor

Keskin sahadan ayrılmıyor

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Keskin Cumhuriyet Mahallesi, Cedidiye Mahallesi ve Uzun Mustafa Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Düzenli olarak mahalle ve belde ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin son olarak Cumhuriyet Mahallesi, Cedidiye Mahallesi ve Uzun Mustafa Mahallelerini ziyaret etti. Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Keskin, vatandaşların sorunları dinleyerek yardımcı olmaya çalışıyor.

Keskin, ayrıca mahalle ziyaretlerinde muhtarlar ile de bir araya gelerek mahalle sorunları hakkında bilgi alıyor. Keskin, ziyaretler kapsamında mahalle muhtarlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isme özel imzalı resmini de muhtarlara takdim ediyor.

Mahalle ziyaretlerini düzenli olarak yaptıklarını söyleyen Keskin “Göreve geldiğimiz günden itibaren düzenli olarak mahalle ve ilçe ziyaretlerimizi yapıyoruz. Her hafta 7-8 mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz, yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mahalle ziyaretlerinin dışında her hafta Pazartesi günleri de parti il binamızda vatandaşlarımız ile buluşuyoruz. Fırsat buldukça vatandaşlarımız il bir araya gelmeye özen gösteriyoruz” dedi.

 


commentFacebook Yorumları

mode_editSen de Düşüncelerini Paylaş!


comment Sen de Düşüncelerini Paylaş!

Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceparantez.com sorumlu tutulamaz.

menu
menu